• Co to za zwierzątko, które w dziupli mieszka? Ma rudy ogonek i chętnie zje orzeszka? - Oczywiście, że Wiewiórka! "Żabki" i "Motyle" wykonały pracę plastyczną przedstawiającą mieszkankę naszego ogrodu.
    Relacja 2021-11-21, 21:28 | autor: Kamila Pieczyk
  • "Życzliwość daje szczęście". W piątek w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Życzliwości. W czasie zabaw i zajęć dzieci zastanawiały się co to jest koleżeństwo, uprzejmość i życzliwość wobec rówieśników i dorosłych i jak można je
    Relacja 2021-11-21, 20:04 | autor: J N
  • Kto z nas nie lubi chodzić do teatru? Przedszkolaki uwielbiają, a jeszcze lepiej jak Teatr przyjedzie do Nas. Wspólnie z aktorami mogliśmy przenieść się do krainy baśni, biorąc udział w przedstawieniu pt. „Muzyczna podróż do Bajkolandii”.
    Relacja 2021-11-18, 22:26 | autor: Barbara Skórska
  • W przeddzień Święta Niepodległości dzieci z najstarszej grupy wspólnie z Panią Dyrektor punktualnie o 11.11 odśpiewały Hymn Polski. A specjalnie dla swoich Rodziców, zatańczyły Poloneza i zaśpiewały piosenki o tematyce patriotycznej.
    Relacja 2021-11-18, 22:02 | autor: Barbara Skórska
  • W najbliższy piątek (19.11) w naszym przedszkolu będziemy obchodzić Światowy Dzień Życzliwości, który przypada 21 listopada. Symbolem tego dnia jest słoneczko, dlatego w tym dniu prosimy by dzieci ubrane były „na żółto” lub z żółtym
    Komunikat 2021-11-15, 22:12 | autor: M N