• Przedszkolaki już od kilku dni wyczekiwały odwiedzin szczególnego gościa.Spoglądały przez okienne szyby - czy nie widać śladów na śniegu lub nie słychać dzwięku dzwonków... W końcu długo wyczekiwany gość pojawił sie z wizytą i obdarował nasze
    Relacja 2021-12-14, 10:34 | autor: E W
  • Święta Bożego Narodzenia to radosne wydarzenie, na które z wytęsknieniem czekają zarówno Dzieci jak i Dorośli. Aby tradycji stało się zadość oraz by w naszym Przedszkolu zagościła iście świąteczna atmosfera, zorganizowaliśmy Bożonarodzeniowe Warsztaty
    Relacja 2021-12-13, 07:34 | autor: M N
  • 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj i wręczył wszystkim przedszkolakom prezenty. "Misie" przygotowały dla Świętego krótkie powitanie wierszem i piosenką. Przywitały Mikołaja z dużą radością i entuzjazmem!
    Relacja 2021-12-09, 07:24 | autor: M N
  • ...Hu, hu, ha, hu, hu, ha, nasza zima zła! Ale zima z Mikołajem jest pachnącym, ciepłym majem! Zawsze bądź wśród nas Mikołaju, Mikołaju, Mikołaju nasz!"...(tekst: M.Jeżowska) W poniedziałek 6 grudnia przybył do nas długo wyczekiwany gość - św. Mikołaj.
    Relacja 2021-12-08, 21:14 | autor: Kamila Pieczyk
  • W ubiegły piątek dzieci podczas zajęć wykonały czapki dla Mikołaja. Przedszkolaki podczas zajęć plastycznych rozwijały wrażliwość estetyczną, a także uczyły się zasad utrzymywania ładu i porządku podczas i po pracy.
    Relacja 2021-12-07, 22:32 | autor: Kamila Pieczyk