• Pragniemy podzielić się z Państwem sukcesem naszej wychowanki -Agnieszki z grupy „Misie”. Niedawno świętowaliśmy 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II. Z tej okazji Centrum Kultury Calasanz zorganizowało konkurs plastyczny pt:" Dzień z życia Karola Wojtyły
    Relacja 2020-06-18, 11:24 | autor: M N
  • Wszystkie dzieci Nasze są! Kochane przedszkolaki w tym roku Wasze święto nie może być takie jak zawsze, nie będzie karuzeli, dmuchanych zamków. Ale życzymy Wam by świat był radosny i kolorowy. Dla Was piosenka Majki Jeżowskiej "Wszystkie dzieci nasze są"
    Relacja 2020-05-31, 18:37 | autor: Barbara Skórska
  • W tym tygodniu z dziećmi z grupy MISIE rozmawiamy o naszych milusińskich - zwierzakach domowych. W przedszkolu mała grupka dzieci wykonała takie oto kotki.
    Relacja 2020-05-28, 17:49 | autor: J N
  • Nasze przedszkolaki, postanowiły sprawdzić czy wiosna zagościła na łące. Efektem rodzinnych spacerów były piękne łąki stworzone na kartce papieru z zebranych ziół i kwiatów. Innym dzieciom łąka kojarzy się z mieszkającymi tam zwierzętami: żabkami,
    Relacja 2020-05-21, 19:33 | autor: M N
  • Bardzo dziękujemy naszym Misiom i ich Rodzicom za wspólną pracę i nadesłanie pięknych, kolorowych i twórczych lizaków. Zapraszamy do obejrzenia galerii i podziwiania oryginalnych dzieł!
    Relacja 2020-04-26, 18:35 | autor: M N
  Wstecz 1 2 3 4 5 6 7