• Zimą, gdy na dworze leży śnieg, aż trudno siedzieć spokojnie w sali przedszkolnej...dlatego też dzieci z grup "Krasnoludki" i "Elfy" korzystając z zimowej aury, postanowiły spędzić wspaniałe chwile w ogrodzie przedszkolnym i wspólnie z nauczycielami
    Relacja 2021-01-20, 11:00 | autor: Barbara Szczerbińska
  • Nasze Przedszkole otrzymało podziękowania i certyfikaty za uczestnictwo w ogólnopolskich projektach. Otrzymało również list od dyrektora Szpitala im. Stefana Żeromskiego za kartki dla medyków.
    Relacja 2021-01-18, 12:10 | autor: Barbara Szczerbińska
  • Zima kazała nam długo na siebie czekać, ale jak już przyszła to otuliła świat białym puchem. Biedronki uwielbiają zabawy na śniegu, jest śnieg jest zabawa :)
    Relacja 2021-01-17, 20:48 | autor: Barbara Skórska
  • Nadeszła prawdziwa biała zima, na którą czekały zwłaszcza dzieci. W tym tygodniu mówiliśmy o zimowych aktywnościach a jedną z nich jest lepienie bałwana. MISIE też zrobiły bałwanki, choć nie śniegowe.
    Relacja 2021-01-15, 13:41 | autor: J N
  • Nasze przedszkole wzięło udział w realizacji projektu ogólnomiejskiego : „Karmniki dla PTAKów w Krakowie”. Projekt ma na celu edukację w zakresie dokarmiania ptaków oraz dostarczanie im pożywienia. Ważne by te działania były prowadzone w sposób
    Relacja 2021-01-12, 17:16 | autor: M N