• Drodzy Rodzice, Drogie Przedszkolaki, w pliku poniżej zamieszczamy dla Was kolejne propozycje ćwiczeń zapobiegających płaskostopiu. Jednocześnie zachęcamy do wspólnych aktywności ruchowych. Życzymy dobrej zabawy!
    Komunikat 2020-06-02, 23:09 | autor: Gabriela Nizińska
  • Wszystkie dzieci Nasze są! Kochane przedszkolaki w tym roku Wasze święto nie może być takie jak zawsze, nie będzie karuzeli, dmuchanych zamków. Ale życzymy Wam by świat był radosny i kolorowy. Dla Was piosenka Majki Jeżowskiej "Wszystkie dzieci nasze są"
    Relacja 2020-05-31, 18:37 | autor: Barbara Skórska
  • W tym tygodniu z dziećmi z grupy MISIE rozmawiamy o naszych milusińskich - zwierzakach domowych. W przedszkolu mała grupka dzieci wykonała takie oto kotki.
    Relacja 2020-05-28, 17:49 | autor: J N
  • Kochane Mamy! Niech ten radosny dzień na zawsze Wasze troski odsunie w cień. Niech się śmieje do Was cały świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki! Życzymy Wszystkim Mamom odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które
    Komunikat 2020-05-26, 09:29 | autor: Barbara Skórska
  • Nasze przedszkolaki, postanowiły sprawdzić czy wiosna zagościła na łące. Efektem rodzinnych spacerów były piękne łąki stworzone na kartce papieru z zebranych ziół i kwiatów. Innym dzieciom łąka kojarzy się z mieszkającymi tam zwierzętami: żabkami,