Informacja ws częściowego uruchomienia przedszkola w nowym reżimie sanitarnym

Szanowni Państwo,

W związku z częściowym uruchomieniem Samorządowego Przedszkola nr 122, od dnia 18 maja 2020 w nowym reżimie sanitarnym, proszę o zapoznanie się z Procedurą Bezpieczeństwa Funkcjonowania Przedszkola w czasie Epidemii COVID-19 /załącznik nr 1/.

Zorganizowanie opieki w przedszkolu spełniającej wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Edukacji Narodowej oznacza, że przedszkole musi ograniczyć liczebność grup i zmienić godziny pracy.
Od 18.05.2020r Przedszkole będzie czynne w godz. 6.30- 16.00.

Przypominam, iż możliwość korzystania z wychowania przedszkolnego jest adresowana przede wszystkim do Rodziców (Opiekunów), którzy nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.

Rodziców (Opiekunów), którzy zdecydują się na powrót dziecka do przedszkola w późniejszym terminie prosimy o telefon na trzy dni przed planowanym przyjściem, w celu informacji o dostępności wolnych miejsc, wypełnienie ankiety (załącznik nr 2) i przesłanie jej na adres p122@enic.pl .

Zofia Marcinek,
Komunikat 2020-05-14, 21:32 | autor: B L