O przedszkolu

Nasze Przedszkole działa od września 1968 roku. Od 1990 r. powitaliśmy w swoim gronie dzieci niepełnosprawne z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. W placówce funkcjonują grupy dla dzieci o prawidłowym rozwoju, grupy integracyjne oraz oddziały specjalne.

Przedszkole mieści się w parterowym budynku, w malowniczej okolicy, z dala od głównych ulic. Do dyspozycji dzieci mamy siedem sal, gabinet psychologiczno-logopedyczny, salę integracji sensorycznej oraz salę doświadczania świata. Plac zabaw dla dzieci urządzony jest w dużym, pełnym zieleni ogrodzie.

Nasza kuchnia serwuje wyśmienite dania z zachowaniem zaleceń dietetycznych dla dzieci. Istnieje możliwość przygotowania posiłków o specjalnych potrzebach żywieniowych.

Przedszkole czynne jest w godzinach: 6.00 – 17.00.
O czasie funkcjonowania Przedszkola w znacznej mierze decydują Rodzice.

Istnieje wiele form pomocy w funkcjonowaniu przedszkola. Bardzo dziękujemy Rodzicom za czynne zaangażowanie w bieżące sprawy przedszkola i organizowane imprezy okolicznościowe, wolontariuszom oraz darczyńcom za wsparcie finansowe.

Jeżeli chcą Państwo wspomóc nasze przedszkole można dokonywać wpłat na rachunek dochodów własnych:
PKO BP 76 1020 2892 0000 5102 0590 4398
Informacja dla wszystkich, którzy chcą przekazać 1% podatku na nasze przedszkole:
Fundacja Studencka „Młodzi – Młodym”
w CEL 1% należy wpisać: „Przedszkole 122 Kraków”
DZIĘKUJEMY ! ! !